fbpx

LOVE WHAT YOU DO

Miejsce stworzone z pasji do perfekcyjnego piękna

Doctor Detail - Moja historia

Firma zajmująca się usługami z zakresu auto detailing-u. Historia firmy jest krótka ale jakże burzliwa. Zdecydowałem się założyć firmę, która będzie nie tylko moim spełnieniem marzeń ale dodatkowo pozwolę spełnić marzenia innych. Każda osoba odwiedzająca moje studio nie czuje się w nim jak klient tylko jak osoba posiadająca tą samą pasję co Ja a ludzie z pasją posiadają pozytywną energię, którą chcą się dzielić z innymi.

Również i Ja korzystają z doświadczenia firm specjalizujących się w branży auto detailing-owej przeszedłem profesjonalne szkolenie z zakresu auto detailing-u pod okiem specjalistów aby osoby, które powierzają mi swoje auto były pewne moich umiejętności oraz wiedzy jaką zdobyłem z zakresu auto detailingu.  

Udało mi się stworzyć miejsce z pasją, gdzie czuć dbałość o szczegóły. Początkowe zainteresowanie pięknymi samochodami powoli kiełkowało aby po latach wyrosło piękne drzewo z solidnymi korzeniami doświadczenia.

Współpracując z największymi z branży kosmetyków samochodowych możecie być pewni że wszystkie usługi jakie wykonujemy w moim salonie są na najwyższym poziomie nie tylko technicznym ale również kosmetycznym. Wszystkie produkty pochodzą prosto od największych dostawców chemii samochodowej w Polsce.

Close Menu